Kontakta oss

Jim Isaksson

VD, kvalitets- och miljöansvarig

Jim Isaksson

VD, kvalitets- och miljöansvarig

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)70-353 67 74

Mail: jim@ilabcontainer.se

Rune Andersson

Teknik och utveckling
Område: Danmark

Rune Andersson

Teknik och utveckling
Område: Danmark

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)70-657 84 00

Mail: rune@ilabcontainer.se

Marie Löfvén

Marknad och försäljning
Område: Söder, Väst och Finland

Marie Löfvén

Marknad och försäljning
Område: Söder, Väst och Finland

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)70-385 50 01

Mail: marie@ilabcontainer.se

Pierre Brannestam

Marknad & Försäljning
Område: Öst och Norr

Pierre Brannestam

Marknad & Försäljning
Område: Öst och Norr

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)70-298 65 40

Mail: pierre@ilabcontainer.se

Sanna Andersson

Marknad & försäljning
Sälj-och marknadskoordinator

Sanna Andersson

Marknad & försäljning
Sälj-och marknadskoordinator

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)73-021 45 25

Mail: sanna@ilabcontainer.se

Peter Mårtensson

Konstruktionsansvarig

Peter Mårtensson

Konstruktionsansvarig

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)70-606 74 88

Mail: peter@ilabcontainer.se

Marcus Furenberg

Konstruktion

Marcus Furenberg

Konstruktion

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil:

Mail: marcus@ilabcontainer.se

Drazen Arsenovic

Konstruktion

Drazen Arsenovic

Konstruktion

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil:

Mail: drazen@ilabcontainer.se

Rickard Andersson

Konstruktion

Rickard Andersson

Konstruktion

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil:

Mail: rickard@ilabcontainer.se

Henrik Thorwaldsson

Konstruktion

Henrik Thorwaldsson

Konstruktion

Telefon: +46(0)140-200 00

Mobil:

Mail: henrik@ilabcontainer.se

Cecilia Eriksson

Ekonomi, order och logistik

Cecilia Eriksson

Ekonomi, order och logistik

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil:

Mail: cecilia@ilabcontainer.se

Lindha Rosell

Administration och ekonomi

Lindha Rosell

Administration och ekonomi

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil:

Mail: lindha@ilabcontainer.se

Joanna Trygg

Administration

Joanna Trygg

Administration

Telefon: +46(0)140-200 00

Mobil:

Mail: joanna@ilabcontainer.se

Fråga oss

Har du en fråga eller undrar något över något tveka inte att kontakta oss. Du når oss på telefon 0140-200 00 eller mail info@ilabcontainer.se. Om du vill att vi kontaktar dig kan du fylla i uppgifterna nedan så kontaktar vi dig så snart vi kan.

Hitta oss

WordPress Themes
WordPress Themes