Kontakta oss

Jim Isaksson

VD, kvalitets- och miljöansvarig

Jim Isaksson

VD, kvalitets- och miljöansvarig

Telefon: +46 (0)140-38 54 84

Mobil: +46 (0)70-353 67 74

Mail: jim@ilabcontainer.se

Alexander Fundin

Marknad & Försäljning
Teamleader

Alexander Fundin

Marknad & Försäljning
Teamleader

Telefon: +46 (0)140-38 54 83

Mobil: +46 (0)72-084 80 43

Mail: alexander@ilabcontainer.se

Marie Löfvén

Marknad & Försäljning
Sydväst, Västra Götaland & Dalarna

Marie Löfvén

Marknad & Försäljning
Sydväst, Västra Götaland & Dalarna

Telefon: +46 (0)140-38 54 88

Mobil: +46 (0)70-385 50 01

Mail: marie@ilabcontainer.se

Anton Christiansen

Marknad & Försäljning
Sydöst, Mälardalen & Norr

Anton Christiansen

Marknad & Försäljning
Sydöst, Mälardalen & Norr

Telefon: +46 (0)140-424 52

Mobil: +46 (0)72-222 56 67

Mail: anton@ilabcontainer.se

Erik Winblad

Marknad & Försäljning
Eftermarknad, Service & Reservdelar

Erik Winblad

Marknad & Försäljning
Eftermarknad, Service & Reservdelar

Telefon: +46 (0)140-38 40 90

Mobil: +46 (0)72-085 48 31

Mail: erik@ilabcontainer.se

Sanna Ahlin

Marknad & Försäljning
Marknadsansvarig

Sanna Ahlin

Marknad & Försäljning
Marknadsansvarig

Telefon: +46 (0)140-38 40 91

Mobil: +46 (0)73-021 45 25

Mail: sanna@ilabcontainer.se

Maria Parmö

Marknad & Försäljning
Innesälj

Maria Parmö

Marknad & Försäljning
Innesälj

Telefon: +46 (0)140- 38 40 95

Mobil: +46 (0)72-147 97 32

Mail: maria@ilabcontainer.se

Pelle Thell

Marknad & Försäljning
Teamleader Entreprenad

Pelle Thell

Marknad & Försäljning
Teamleader Entreprenad

Telefon: +46 (0)140-424 51

Mobil: +46 (0)72-502 02 43

Mail: pelle@ilabcontainer.se

Peter Mårtensson

Teamleader konstruktion

Peter Mårtensson

Teamleader konstruktion

Telefon: +46 (0)140-38 54 82

Mobil: +46 (0)70-606 74 88

Mail: peter@ilabcontainer.se

Gustaf Samuelsson

Konstruktion

Gustaf Samuelsson

Konstruktion

Telefon: +46 (0)140-38 40 93

Mobil:

Mail: gustaf@ilabcontainer.se

Kim Lager

Konstruktion

Kim Lager

Konstruktion

Telefon: +46 (0)140-38 40 92

Mobil:

Mail: kim@ilabcontainer.se

Tommy Andersson

Konstruktion

Tommy Andersson

Konstruktion

Telefon: +46 (0)140-38 54 87

Mobil:

Mail: tommy@ilabcontainer.se

Robin Josefsson

Konstruktion

Robin Josefsson

Konstruktion

Telefon: +46 (0)140-38 54 81

Mobil:

Mail: robin@ilabcontainer.se

Lindha Rosell

Teamleader administration och ekonomi

Lindha Rosell

Teamleader administration och ekonomi

Telefon: +46 (0)140-38 54 89

Mobil:

Mail: lindha@ilabcontainer.se

Joanna Trygg

Administration

Joanna Trygg

Administration

Telefon: +46 (0)140-38 40 94

Mobil:

Mail: joanna@ilabcontainer.se

Evelina Ryd

Ekonomi

Evelina Ryd

Ekonomi

Telefon: +46 (0)140-38 54 85

Mobil:

Mail: evelina@ilabcontainer.se

Jennie Andersson

Administration

Jennie Andersson

Administration

Telefon: +46 (0)140-424 53

Mobil:

Mail: jennie@ilabcontainer.se

Fråga oss

Har du en fråga eller undrar något över något tveka inte att kontakta oss. Du når oss på telefon 0140-200 00 eller mail info@ilabcontainer.se.

Ja, genom att fylla i formuläret samtycker jag till att ILAB Container samlar personlig information såsom namn, e-postadress och annan information som frivilligt lämnats av avsändaren. ILAB kan samla in information när du interagerar med dess hemsida, e-post och inlägg på sociala medier, via formulär eller om ILAB interagerar personligen med dig eller ditt bolag. Detta görs för att tillhandahålla relevant information om tjänster i affärsändamål samt i marknadsföringssyfte.

Hitta oss

WordPress Themes
WordPress Themes