Kontakta oss

Jim Isaksson

VD, kvalitets- och miljöansvarig

Jim Isaksson

VD, kvalitets- och miljöansvarig

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)70-353 67 74

Mail: jim@ilabcontainer.se

Alexander Fundin

Marknad & Försäljning
Teamleader

Alexander Fundin

Marknad & Försäljning
Teamleader

Telefon: (0)140-200 00

Mobil: (0)72-084 80 43

Mail: alexander.fundin@ilabcontainer.se

Marie Löfvén

Marknad och försäljning
Område: Söder, Väst och Finland

Marie Löfvén

Marknad och försäljning
Område: Söder, Väst och Finland

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)70-385 50 01

Mail: marie@ilabcontainer.se

Pierre Brannestam

Marknad & Försäljning
Område: Öst och Norr

Pierre Brannestam

Marknad & Försäljning
Område: Öst och Norr

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)70-298 65 40

Mail: pierre@ilabcontainer.se

Sanna Andersson

Marknad & försäljning
Sälj-och marknadskoordinator

Sanna Andersson

Marknad & försäljning
Sälj-och marknadskoordinator

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)73-021 45 25

Mail: sanna@ilabcontainer.se

Peter Mårtensson

Konstruktionsansvarig

Peter Mårtensson

Konstruktionsansvarig

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil: +46 (0)70-606 74 88

Mail: peter@ilabcontainer.se

Drazen Arsenovic

Konstruktion

Drazen Arsenovic

Konstruktion

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil:

Mail: drazen@ilabcontainer.se

Rickard Andersson

Konstruktion

Rickard Andersson

Konstruktion

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil:

Mail: rickard@ilabcontainer.se

Gustaf Samuelsson

Konstruktion

Gustaf Samuelsson

Konstruktion

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil:

Mail: gustaf@ilabcontainer.se

Cecilia Eriksson

Ekonomi, order och logistik

Cecilia Eriksson

Ekonomi, order och logistik

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil:

Mail: cecilia@ilabcontainer.se

Lindha Rosell

Administration och ekonomi

Lindha Rosell

Administration och ekonomi

Telefon: +46 (0)140-200 00

Mobil:

Mail: lindha@ilabcontainer.se

Joanna Trygg

Administration

Joanna Trygg

Administration

Telefon: +46(0)140-200 00

Mobil:

Mail: joanna@ilabcontainer.se

Fråga oss

Har du en fråga eller undrar något över något tveka inte att kontakta oss. Du når oss på telefon 0140-200 00 eller mail info@ilabcontainer.se. Om du vill att vi kontaktar dig kan du fylla i uppgifterna nedan så kontaktar vi dig så snart vi kan.

Ja, genom att fylla i formuläret samtycker jag till att ILAB Container samlar personlig information såsom namn, e-postadress och annan information som frivilligt lämnats av avsändaren. ILAB kan samla in information när du interagerar med dess hemsida, e-post och inlägg på sociala medier, via formulär eller om ILAB interagerar personligen med dig eller ditt bolag. Detta görs för att tillhandahålla relevant information om tjänster i affärsändamål samt i marknadsföringssyfte.

Hitta oss

WordPress Themes
WordPress Themes